LINIA HOME&GARDEN

Poszukujesz sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń, które wykorzystasz do czyszczenia przestrzeni wokół swojego domu i w ogrodzie? W ofercie sklepu internetowego Lavorwash znajdziesz profesjonalne myjki wysokociśnieniowe oraz odkurzacze z linii HOME&GARDEN. Maszyny powstały z myślą o szybkim i bezproblemowym pozbywaniu się nawet trudnych do usunięcia zanieczyszczeń – zacieków, plam oraz osadu znajdującego się w przydomowym basenie. W Lavorwash proponujemy zarówno urządzenia zimo-, jak i gorącowodne zasilane spalinowo, a także specjalistyczne sprzęty do sprzątania bez szkodliwych detergentów.

Lavorwash to producent profesjonalnych maszyn czyszczących, z których mogą korzystać nie tylko profesjonaliści czy firmy sprzątające, ale również Klienci samodzielnie dbający o nienaganny wygląd swojej posesji lub elewacji placówki firmowej. Linia HOME&GARDEN to gwarancja intuicyjnej i łatwej obsługi oraz najwyższej jakości na rynku. Należą do niej takie urządzenia, jak:

  • myjki wysokociśnieniowe – wydajne maszyny wykorzystujące wysokie ciśnienie do mycia różnego rodzaju powierzchni,
  • odkurzacze – urządzenia z linii HOME&GARDEN do czyszczenia na sucho-mokro, pozbywania się sadzy, a także odkurzania basenów.
Kliknij poza obszar by powrócić na stronę.
Dodaj do porównania
Porównaj ×
Porównaj! Wróć na stronę