POZNAJ NASZ ASORTYMENT

Poznaj nasze urządzenia sprzątające dla profesjonalnych firm oraz do użytku prywatnego. Dostępne zaawansowane systemy czyszczenia to myjki, zamiatarki, odkurzacze, jednotarczówki, generatory pary, a także automatyczne sprzęty do samodzielnego sprzątania. Dzięki nim zachowasz czystość w pomieszczeniach nisko- i wysokopowierzchniowych.

MYJKI

Myjki to urządzenia czyszczące generujące zwiększone ciśnienie wody. Takie sprzęty sprawdzą się do pracy w ogrodzie, porządkowania elewacji lub tarasów. Wykorzystuje się je również do mycia samochodów, np. w zakładach mechanicznych. W ofercie producenta Lavorwash dostępne są urządzenia ciśnieniowe:
■ zimnowodne,
■ z silnikiem spalinowym,
■ z podgrzewaniem wody.

Automaty

Automaty myjące wykorzystuje się do czyszczenia dużych powierzchni przez firmy sprzątające. Tak opracowany zautomatyzowany system pozwala na usuwanie zabrudzeń z podłóg oraz kurzu za pomocą kilku obracających się szczotek. Dostarczamy automaty działające samodzielnie lub wyposażone w miejsce dla operatora maszyny.

ZAMIATARKI

Zamiatarki to sprzęty do pozbywania się zanieczyszczeń w postaci pyłu. Produkujemy maszyny do zamiatania, prowadzone i dla operatora siedzącego.

ODKURZACZE

W ofercie sklepu dostępne są również zaawansowane odkurzacze. Urządzenia dostosowane są do różnych zastosowań, np. odkurzania na sucho, mokro, w technologii parowej lub piorącej. Posiadamy urządzenia zarówno przemysłowe, jak i komercyjne.

GENERATORY PARY

Generatory pary w wersji spalinowej lub elektrycznej sprawdzą się przede wszystkim w przemyśle chemicznym lub spożywczym do usuwania zabrudzeń za pomocą systemu generującego parę. Za pomocą pary można pozbyć się zacieków z tłuszczu lub zaschniętych substancji.

Jednotarczówki

Polerki i szorowarki dostępne w naszej ofercie to urządzenia jednotarczowe do konserwacji podłóg, np. drewnianych. Jak sama nazwa wskazuje, zostały wyposażone w jedną, obrotową tarczę, do której można przyłączyć różne nakładki. Takie systemy jednotarczowe sprawdzą się do wykończenia obrabianej podłogi i nadania im pożądanego blasku.

Kliknij poza obszar by powrócić na stronę.
Dodaj do porównania
Porównaj ×
Porównaj! Wróć na stronę