POZNAJ NASZ ASORTYMENT

Zależy Ci na zachowaniu czystości w różnego rodzaju pomieszczeniach – zarówno mało-, jak i wielko-powierzchniowych? Poznaj nasz asortyment składający się ze specjalistycznych urządzeń czyszczących do użytku prywatnego oraz dla profesjonalnych firm sprzątających pracujących na zamkniętej oraz otwartej przestrzeni. Produkty oferowane przez Lavorwash to nowoczesny sprzęt, dzięki któremu w szybki i przede wszystkim dokładny sposób zadbasz o realizację codziennych obowiązków. Wśród naszych artykułów znajdziesz m.in.:

 • myjki,
 • automaty,
 • zamiatarki,
 • odkurzacze,
 • generatory pary,
 • jednotarczówki.

Dostępne zarówno w serii profesjonalnej, jak i linii Home&Garden stworzonej z myślą o Klientach prywatnych.
Inwestycja w urządzenia z asortymentu Lavorwash to decyzja, która zwróci się Tobie w postaci wysokiej wydajności, skuteczności w usuwaniu zabrudzeń oraz wielu możliwości zastosowania w zależności od Twoich potrzeb. Zapoznaj się z opisem oferowanych produktów, dostępnymi wariantami myjek, zamiatarek, automatów czy odkurzaczy i przekonaj się do jakich prac zostały stworzone!

MYJKI

Poszukujesz sprawdzonych urządzeń czyszczących, które sprawdzą się do pracy w ogrodzie, porządkowania elewacji lub tarasów? W ofercie producenta profesjonalnych maszyn czyszczących Lavorwash znajdziesz szeroki wybór sprzętów takich jak myjki zimno- i gorącowodne oraz spalinowe. Są to urządzenia, wykorzystujące wysokie ciśnienie do pozbywania się zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni – w szczególności zewnętrznych.
Lavorwash posiada maszyny zarówno z linii profesjonalnej, jak i do ogrodów i domu. Różnorodność naszego asortymentu sprawia, że myjki wysokociśnieniowe wykorzystasz zarówno do czyszczenia samochodów w zakładach mechanicznych, powierzchni magazynów, elewacji obiektów publicznych, a także własnego domu i ogrodu. Proponujemy trzy warianty urządzeń:

 • zimnowodne – do czyszczenia różnych powierzchni wykorzystywanych przez przemysł spożywczy, rolniczy, transportowy oraz do prywatnego użytku,
 • z silnikiem spalinowym – idealna do czyszczenia miejsc, w których nie ma dostępu do zasilania elektrycznego,
 • gorącowodne – do usuwania naprawdę trudnych zanieczyszczeń, np. z samochodu.

Automaty

Producent Lavorwash proponuje szeroki wybór urządzeń pochodzących z linii profesjonalnej. Jest to seria, która odpowiada na specjalistyczne potrzeby właścicieli dużych zakładów, warsztatów czy magazynów, którzy potrzebują sprzętów do zadań specjalnych. Są nimi np. automaty myjące - urządzenia przeznaczone do czyszczenia dużych powierzchni, składające się z kilku obracających się szczotek i w pełni zautomatyzowanego systemu, który w skuteczny i szybki sposób pozwala pozbyć się różnych zanieczyszczeń i kurzu z wybranej powierzchni. Sprzęty służą do użytku głównie przez pracowników firm sprzątających. W ofercie naszej firmy dostępne są zarówno automaty samojezdne i prowadzone.

Zadbaliśmy o to, aby w asortymencie Lavorwash znalazło się wiele wariantów sprzętów czyszczących dostosowanych do pracy w różnych warunkach. Znajdziesz tu zarówno urządzenia prowadzone idealne do mniejszych powierzchni oraz mycia trudno dostępnych miejsc, a także sprzęty samojezdne z wyznaczonym miejscem dla operatora maszyny oraz ergonomiczną kierownicą umożliwiającą wykonywanie bezpiecznych skrętów.

ZAMIATARKI

Poznaj artykuły producenta Lavorwash dostępne w linii profesjonalnych urządzeń czyszczących! W naszej ofercie znajdują się maszyny przeznaczone dla firm sprzątających oraz właścicieli większych powierzchni, którzy potrzebują sprawdzonych rozwiązań technologicznych do pozbywania się różnego rodzaju zanieczyszczeń. Proponujemy profesjonalne zamiatarki w wersji prowadzonej oraz samojezdnej, które stanowią bardziej nowoczesną i innowacyjną alternatywę dla zwykłej miotły - pozbywają się bowiem nawet trudnych zanieczyszczeń w postaci pyłu w szybszy i bardziej efektywny sposób.
Urządzenia dostępne w ofercie producenta Lavorwash przeznaczone są do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Zamiatarki prowadzone i samojezdne wykorzystasz do pozbywania się zabrudzeń z:

 • placówek komunikacyjnych - dworców kolejowych, przystanków autobusowych czy lotnisk,
 • biur oraz większych lokali firmowych,
 • przestrzeni magazynowych, warsztatowych oraz z różnego rodzaju zakładów produkcyjnych czy przemysłowych,
 • powierzchni publicznych, np. chodników

ODKURZACZE

Jednym z najbardziej powszechnych urządzeń wykorzystywanych do sprzątania specjalistycznych powierzchni są maszyny zasysające brud. Znajdziesz je w ofercie producenta Lavorwash – proponujemy profesjonalne odkurzacze na sucho-mokro, ekstrakcyjne, parowe i piorące, które wykorzystasz nie tylko do czyszczenia przestrzeni komercyjnych, przemysłowych czy magazynowych, ale również do pozbywania się zanieczyszczeń z tapicerek samochodowych i dywanów.

Staramy się odpowiadać na zaawansowane potrzeby specjalistów poszukujących sprzętu, za pomocą którego w bezproblemowy, szybki i skuteczny sposób pozbędą się brudu z wybranej powierzchni – nawet w postaci uporczywych i trudnych do usunięcia zabrudzeń. Właśnie dlatego dostarczamy Państwu urządzenia z linii profesjonalnej dostępne w kilku wersjach możliwych do wykorzystania w różnych warunkach. Niezwykle zaawansowane odkurzacze przemysłowe na sucho-mokro, parowe, piorące i ekstrakcyjne mają wiele zastosowań, dzięki czemu znajdziesz wśród nich urządzenie idealnie dostosowane do środowiska Twojej pracy.

GENERATORY PARY

Poszukujesz solidnych urządzeń czyszczących, które sprawdzą się szczególnie w takich sektorach przemysłu, jak branża chemiczna, spożywcza czy budowlana? Wybierz profesjonalne generatory pary dostępne w ofercie producenta Lavorwash! W naszym asortymencie znajdziesz zarówno modele zasilanie elektrycznie, jak i urządzenia spalinowe. Generatory zostały opracowane w taki sposób, aby skutecznie usuwać nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia takie jak zacieki z tłuszczu, innych substancji olejowych lub zaschnięte plamy. Urządzenia spalinowe i elektryczne opracowane przez naszych specjalistów zapewnią Ci bezproblemową pracę. Dzięki zamontowanym kółkom operator maszyny sprawnie przetransportuje je z miejsca na miejsce i efektywnie pozbędzie się zabrudzeń z wybranej powierzchni. Spalinowe i elektryczne generatory pary umożliwiają nie tylko oczyszczanie, ale również dezynfekcję oraz zamgławianie obszaru wewnątrz budynku oraz wokół elewacji.

Jednotarczówki

Konserwacja posadzek, w szczególności podłóg drewnianych, wymaga nie tylko doboru odpowiednich detergentów do czyszczenia i pielęgnacji, ale również wykorzystania specjalistycznych urządzeń, które nie uszkodzą paneli. Jeżeli poszukujesz takich maszyn, które wykorzystasz do codziennej pracy w swojej firmie, zainwestuj w jednotarczówki Lavrowash! Proponujemy profesjonalne polerki i szorowarki przeznaczone do czyszczenia dużych i małych powierzchni oraz nadawania nieskazitelnego blasku podłogom. To, co pozwoli Ci osiągnąć jak najbardziej zadowalające efekty na wybranych posadzkach, to selekcja odpowiednich nakładek dołączonych do naszych urządzeń jednotarczowych. Nakłada się je na jedną obrotową tarczę urządzenia, dzięki czemu można skutecznie wyszorować i wypolerować powierzchnię w salonach, sklepach czy biurach. Polerki i szorowarki to zestaw, który powinna posiadać każda profesjonalna firma sprzątająca tak, aby zachować jak najlepszą kondycję powierzchni – szczególnie, gdy wyłożono je drewnianymi panelami lub delikatnymi płytkami.

Produkty Lavrowash – nowoczesne rozwiązania dla skutecznego sprzątania!

Sprzątanie i czyszczenie nie należą do lekkich zadań, jednak z wykorzystaniem myjek, zamiatarek czy odkurzaczy Lavorwash możesz zamienić tą czynność w czystą przyjemność! Korzystając z nowoczesnych jednotarczówek, automatów i generatorów pary z naszego asortymentu wpłyniesz korzystnie na efektywność, precyzję i wydajność pracy bez względu na to czy wykonujesz codzienne obowiązki we własnym gospodarstwie czy realizujesz zlecenia na dużych halach lub w placówkach firmowych Klientów. Poznaj produkty Lavorwash takie jak jednotarczówki, generatory pary oraz wiele innych i postaw na zaawansowane technologie czyszczące zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie!

Zadbaj o ergonomię pracy i oszczędność wybierając profesjonalne urządzenia Lavorwash!

Produkty dostępne w naszym asortymencie – myjki, automaty, jednotarczówki, zamiatarki, odkurzacze i generatory pary – to urządzenia, dzięki którym zadbasz również o wydajność pracy oraz oszczędność wody, środków czyszczących i własnego czasu! Poznaj ich możliwości i zainwestuj w niezawodne rozwiązania dla swojej firmy lub prywatnych działań.

Kliknij poza obszar by powrócić na stronę.
Dodaj do porównania
Porównaj ×
Porównaj! Wróć na stronę